1 min read
Onno Boerstra in de top van aantal M&A-deals in Nederland
28 June 2018
M&A-advocaat en partner Onno Boerstra staat op de tweede plaats van aantal M&A-deals in Nederland in de afgelopen vijf jaar. Op de ranglijst van MenA.nl zijn de meest actieve dealmakers opgenomen.
Van de tien meest actieve dealmakers van de afgelopen vijf jaar zijn alle deals en dealwaardes opgeteld en vertaald in ranglijsten. Voor de analyse zijn alleen advocaten opgenomen die minimaal één deal per jaar hebben gedaan.
In 2017 werd Boerstra ook al uitgeroepen tot beste M&A advocaat bij de uitreiking van de Gouden Zandlopers door vakblad Advocatie.
Gerelateerde artikelen
Nieuws
2 min read

Van Doorne succesvol voor de OV-sector in zaak over prioritering op het stroomnet
11 March 2025
Artikel
7 min read

Jurisprudentie Alarm: Aanbestedende dienst maakt het (té) bont: verbod op toekomstige intrekkingsbeslissingen
10 March 2025
Artikel
1 min read
Zorgaanbieders moeten per 2 februari 2025 zorgen voor AI-geletterdheid
7 March 2025
Artikel
1 min read
Kroniek Burgerlijk Procesrecht 2024
5 March 2025
Client case
1 min read

Van Doorne adviseert Bangroep Automotive bij verkoop aan Van Mossel
27 February 2025
Artikel
3 min read

Beperken compensatieregeling transitievergoeding bij langdurige arbeidsongeschiktheid tot kleine werkgevers
26 February 2025