business-services

Werken bij

Juridisch werk raakt aan alles in de maatschappij. En om het écht goed te doen heb je meer dan juristen nodig. Bij Van Doorne kan je je tanden in een veelzijdige uitdaging zetten.

Business Services binnen Van Doorne bestaat uit verschillende afdelingen waaronder Finance; HRM; Facility Services; Business Development, Marketing & Communicatie en ons secretariaat. De kennis en ervaring van de professionals binnen onze Business Services afdelingen dragen bij aan de dagelijkse ondersteuning van onze advocaten, notarissen en fiscalisten.

 

 Neyah   Noortje   Niels   Annick   Annick   Siego   Danique 
 Souad   Friso   Wouter   Robert   Eline   Tess   Tess 
 Tomas   Nadine   Mathijs   Jouw naam?   Martijn   Vanessa   Sacha 
 Tom   Chayenne   Henry   Bas   Elise   Jan   Elzard 
 Myrthe   Victor   Sjoerd   Anneloes   Berend   Guus 
Jouw carrièrepad en de opleidingsmogelijkheden zijn bepalend voor je ontwikkeling

Een leven lang leren. Dat doen we bij Van Doorne. Slimmer worden, beter zijn en investeren in de toekomst. Dat vinden wij belangrijk en daar steken we dan ook veel tijd en energie in. Of je nu start of doorgroeit, blijven werken aan het verbeteren van jouw kennis en vaardigheden is in ieders belang. Voor Van Doorne, voor onze cliënten en vooral ook voor jezelf. Lees hier meer over alle mogelijkheden voor trainingen, cursussen en opleidingen

Recruiters
Onze recruiter staat altijd voor je klaar.
✨ 𝐓𝐫𝐨𝐭𝐬 𝐧𝐢𝐞𝐮𝐰𝐬 𝐯𝐚𝐧𝐮𝐢𝐭 𝐕𝐚𝐧 𝐃𝐨𝐨𝐫𝐧𝐞!✨

Onze collega Sharon Hesp is genomineerd als een van de meest inspirerende D&I Leaders van 2025 door het toonaangevende platform d&i Leaders (Diversity and Inclusion Leaders).

Deze eervolle nominatie is een prachtige erkenning voor Sharons voortdurende inzet om diversiteit, gelijkwaardigheid en inclusie écht op de kaart te zetten — binnen Van Doorne én daarbuiten.

Of het nu gaat om het bevorderen van een veilige en inclusieve werkcultuur, het stimuleren van bewustwording of het doorbreken van barrières: Sharon weet te inspireren, te verbinden en te veranderen.

🙏 Sharon, dank voor jouw energie, visie en leiderschap. Je laat zien hoe krachtig D&I kan zijn als het wordt gedragen door overtuiging en actie.

“D&I gaat in zekere zin tegen de stroom in. Een duidelijke visie van waar je naartoe wilt gecombineerd met een gedegen strategie om daar te komen, is essentieel. Voor het einddoel heb je een lange adem nodig, maar de weg ernaartoe kent gelukkig zeker concrete mijlpalen.” - Sharon Hesp

#VoormorgenVanDoorne #Diversiteit #Inclusie #Leadership #DEI #InspirationalLeader #SharonHesp #Trots #Impact
20 0
𝐆𝐢𝐬𝐭𝐞𝐫𝐞𝐧 𝐡𝐞𝐛𝐛𝐞𝐧 𝐰𝐞 𝐦𝐞𝐭 𝐯𝐞𝐞𝐥 𝐩𝐥𝐞𝐳𝐢𝐞𝐫 𝐳𝐞𝐬 𝐧𝐢𝐞𝐮𝐰𝐞 𝐜𝐨𝐥𝐥𝐞𝐠𝐚’𝐬 𝐦𝐨𝐠𝐞𝐧 𝐯𝐞𝐫𝐰𝐞𝐥𝐤𝐨𝐦𝐞𝐧 𝐨𝐩 𝐨𝐧𝐬 𝐤𝐚𝐧𝐭𝐨𝐨𝐫

Welkom bij Van Doorne Pim, Floor, Eva, Saar, Pieter en Dominique. We wensen jullie veel succes en (werk)plezier. Mooi dat jullie ons kantoor komen versterken!

#VoormorgenVanDoorne #Starters #nieuwecollegas #welkom
40 0
𝐑𝐞𝐟𝐥𝐞𝐜𝐭𝐢𝐞 𝐨𝐩 𝐡𝐞𝐭 𝐯𝐞𝐫𝐥𝐞𝐝𝐞𝐧 – 𝐦𝐞𝐭 𝐨𝐨𝐠 𝐨𝐩 𝐝𝐞 𝐭𝐨𝐞𝐤𝐨𝐦𝐬𝐭🖤❤️💛💚

Vandaag, op Keti Koti, de dag waarop de afschaffing van de slavernij in Suriname en het Caribisch deel van het Koninkrijk der Nederlanden wordt herdacht en gevierd, stonden wij als kantoor stil bij onze geschiedenis en haar impact op vandaag.

Wij hadden de eer om Maartje Duin en Peggy Bouva te ontvangen, makers van de indrukwekkende podcast "De plantage van onze voorouders". In een openhartig en confronterend gesprek namen zij ons mee in hun persoonlijke zoektocht: Maartje, nakomeling van een plantage-eigenaar, en Peggy, nakomeling van tot slaaf gemaakten op diezelfde plantage.

Hun verhaal is in zekere zin het verhaal van ons allemaal. Door ons gezamenlijke verleden in de ogen te kijken en het onrecht te erkennen, kunnen we ook recht doen aan de toekomst.

Vandaag herinnerde ons eraan hoe belangrijk het is om ongemakkelijke waarheden onder ogen te zien en ruimte te geven aan dialoog, erkenning en verbinding voor een rechtvaardiger morgen.

🗓️ Op 1 juli herdenken én vieren we. Vandaag nemen we de verantwoordelijkheid om te luisteren, te leren en het gesprek aan te gaan, om te zien hoe het morgen beter kan.

#KetiKoti #DePlantageVanOnzeVoorouders #PeggyBouva #MaartjeDuin #HerdenkenEnVieren #DiversiteitEnInclusie #Advocatuur #Erkenning #Verbinding #VoormorgenVanDoorne
26 0
𝐕𝐚𝐧 𝐃𝐨𝐨𝐫𝐧𝐞 𝐳𝐞𝐭 𝐳𝐢𝐜𝐡 𝐢𝐧 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐝𝐞 𝐯𝐫𝐢𝐣𝐞 𝐚𝐝𝐯𝐨𝐜𝐚𝐭𝐮𝐮𝐫 🏃 🏃‍♂️

Vorige week vrijdag deden 30 collega’s mee aan de Zuidas Run 2025. Met hun deelname steunen zij Lawyers for Lawyers, een organisatie die zich wereldwijd inzet voor bedreigde advocaten en het waarborgen van een vrije en onafhankelijke advocatuur. 

In landen als Oeganda is het verdedigen van mensenrechten geen vanzelfsprekendheid. Advocaat Sean voert daar, met gevaar voor eigen veiligheid, rechtszaken tegen wetten die homoseksualiteit strafbaar stellen. Zijn moedige werk laat zien waarom het zo belangrijk is dat iedere advocaat zijn beroep in vrijheid kan uitoefenen. 

Samen haalden we een prachtig bedrag van 𝟐,𝟎𝟖𝟕.𝟓𝟎 𝐞𝐮𝐫𝐨 op voor dit doel. 

🙏 Speciale dank aan onze helden: Elzard Schipper, Nina Korstenbroek, Andy Furr, Daniël Osorno van Wissen, Sarah de Graaf, Mythe Busch, Leoni Brussaard, Guus Zondag, Dylan van Oeveren, Femke Beelen, Jesse Deul, Freek van den Oeterlaar, Danea Richard, Sijbren Kuiper, Sandra Lubben, Nadia Fransen, Jessica Bastian, Lotte Klaassen, Jeantine Swagerman, Noa Wammes, Rosan Zuurwelle, Cézanne Alsemgeest, Jasper Boiten, Niels van Boekel, Yara Voogel, Lisanne Poyé, Lindgerd Pauwels, Claire Vogel, Florence Verbeek, Emily Uijldert– En natuurlijk ook dank aan alle collega’s en supporters die hebben bijgedragen met donaties en aanmoedigingen!

📌 Meer over het Pieter van Doorne Fonds vind je op onze website!

#ZuidasRun2025 #LawyersForLawyers #VoormorgenVanDoorne #PieterVanDoorneFonds #VrijeAdvocatuur #MaatschappelijkeBetrokkenheid
64 0